Kasko Sigorta

Kasko; aracınızı çarpışmadan çalınmaya, anahtar çalınmasından yolda kalmaya kadar koruyan, aynı zamanda bir çok riske karşı sizi, yolcularınızı, araç içindeki eşyanızı, karşı araç ve yolcularını, 3. şahısları koruma altına alan bir sigorta ürünüdür.

Kasko Poliçesi Hangi Durumları Koruma Altına Alır?

 • Aracın çarpması ya da başka bir araçla çarpışması
 • Aracın çalınması
 • Aracın yanması
 • Aracınızda grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler ve terör nedeni ile meydana gelebilecek zararlar
 • Aracınızda depremi, toprak kayması, fırtına, dolu, yıldırım veya yanardağ püskürmesi nedeni ile meydana gelebilecek zararlar
 • Aracınızda sel ve su baskını nedeni ile meydana gelebilecek hasarlar
 • Yetkili olmayan kişilerin aracınızı çekmesi durumunda meydana gelebilecek hasarlar
 • Sigara ve benzeri maddelerin aracınıza vereceği yangın dışındaki zararlar 
 • Anahtar kaybı
 • Anahtar ile aracın çalınması
 • Üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararların trafik poliçenizin limitleri üzerinde kalan kısmı 
 • Aracınızı kullanmanızdan doğabilecek herhangi bir hukuki anlaşmazlık durumunda ortaya çıkacak avukatlık ücreti, dava masrafları, icra masrafları gibi hukuki masraflar

Ray Sigorta Kasko Poliçesinin Farkları Nelerdir?

Anahtarla Aracın Çalınması: Araç anahtarının ele geçirilmesi, araç üzerinde ya da içinde bırakılması veya düşürülmesi, aracın kanunen geçerli bir belge karşılığında gözetim, bakım ve onarım amacı ile teslim edildiği otopark, oto yıkama, tamirhane vb. işletmelerden çalınması sonucunda aracın çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi neticesinde meydana gelecek hasarlar muafiyetsiz olarak teminata dahil edilmiştir.

30 Günlük İkame Araç Süresi: Herhangi bir hasar durumunda onarımın 48 saati aşması halinde, poliçe süresi boyunca, 15 güne kadar yılda 2 kez ikame araç hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Hırsızlık Durumunda İkame Araç: Aracın çalınması durumunda sektör genelinde ikame araç verilmezken Ray Sigorta'da 30 güne kadar bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Hasarsızlık Koruma Teminatı: Hasarsızlık koruma teminatı ile poliçe yenilemesinde hasarsızlık indiriminiz korunur. Poliçe döneminde bir adet hasarınız olması durumunda ve bu hasarın Ray Sigorta Hızlı Onarım merkezlerinde onarılması halinde hasarsızlık indiriminiz aynı orandan devam eder. (%100 kusursuz olduğunuz hasarlar ve bir adet cam hasarı hariçtir. Hasarın Ray Sigorta Hızlı Onarım merkezleri dışında bir serviste onarılması halinde hasarsızlık indiriminiz bir kademe düşerek devam eder.)

 

Mesleklere Özel İndirimler: Hakim ve savcılar, doktor ve diş hekimleri, eczacılar, hemşireler, mimarlar, mühendisler, öğretim üyesi ve öğretmenler, muhasebeci ve mali müşavirler, TSK personel ve sivil memurları, devlet memurları, emekliler ve anonim şirket çalışanları özel indirimlerden faydalanabilir. İndirimler, yalnızca hususi otomobil kullanımında geçerlidir.

 

Koltuk Ferdi Kaza Teminatı: Araçta seyahat eden sürücü ve yolcuların aracın kazaya uğraması sonucunda ölmesi, sakatlanması veya yaralanması nedeniyle ortaya çıkan tedavi masrafları poliçede yazılı limitlere kadar ödenir.

 

Yeni Değer Teminatı: Sıfır km aracınızın ikinci el değeri yerine, anahtar teslim değerinin ödenmesini sağlar.

BİNEK ARAÇ RAY KULÜP HİZMETLERİ / ARAÇ TEMİNATLARI Araç Teminatları Limit Aracın çekilmesi 1.000 TL (Arıza durumunda 1 defa) Aracın vinç ile kurtarılması 1.500 TL / Yılda 2 defa Lastik değiştirilmesi hizmeti İşçilik Sınırsız (Mlazeme Lehdar’a ait) Benzin bitmesi durumunda aracın çekilmesi 500 TL (En yakın benzinciye kadar) Oto kapı kilit İşçilik sınırsız ( Malzeme Lehdar’a ait) 500 TL ( En yakın yetkili servis) Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama 3* veya 4* lı otelde maksimum 3 gün Daimi ikametgâha geri dönüş veya yolculuğa devam seyahati Sınırsız Seyahate devam etmek için Rent a car 500 TL/Gün & Max. 2 gün Aracın nakli Sınırsız Aracın emanet ve muhafazası 500 TL Profesyonel sürücü hizmeti Sınırsız Yedek parça temini ve ulaştırılması organizasyonu Gerekli organizasyonun sağlanması - Sınırsız HAFİF TİCARİ KASKO POLİÇESİ RAY KULÜP HİZMETLERİ / ARAÇ TEMİNATLARI Araç Teminatları Limit Aracın çekilmesi 1.000 TL (Arıza durumunda 1 defa) Aracın vinç ile kurtarılması 1.500 TL / Yılda 2 defa Lastik değiştirilmesi hizmeti İşçilik sınırsız (Malzeme Lehdar'a aittir) Aracın kazası nedeniyle ikamet 350 TL / Gün (Max. 3 gün) Aracın çalınması nedeniyle konaklama 3* veya 4*lı otelde (Max. 3 gün) Onarılan veya bulunan aracın alınması için seyahat Sınırsız Araç kazası sonucu yaralanma durumunda nakil Sınırsız Aracın emanet ve muhafazası 500 TL Yedek parça temini ve ulaştırılması Gerekli organizasyonun sağlanması - Sınırsız AĞIR TİCARİ ARAÇ RAY KULÜP HİZMETLERİ / ARAÇ TEMİNATLARI Araç Teminatları Limit Aracın çekilmesi 1.500 TL / yılda 2 defa (Arıza durumunda 1 defa) Aracın vinç ile kurtarılması 1.500 TL / yılda 2 defa Araç kazası sonucu yaralanma durumunda nakil Sınırsız BİNEK ARAÇ RAY KULÜP HİZMETLERİ / FERDİ TEMİNATLAR Araç Teminatları Limit Yaralanma veya hastalık durumunda nakil veya geri dönüş seyahati Sınırsız Eşlik Edan Lehdarlar’ın nakli Sınırsız Sigortalı’ya yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin seyahati ve konaklaması Seyahat Konaklama 350 TL/ Gün Max. 4 Gün Aile üyelerinden birinin ölümü nedeniyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati Sınırsız Vefat eden sigortalının ve eşlik edenlerin nakli 6.350 TL İlaç gönderilmesi organizasyonu Sınırsız Evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması sonucu seyahat Sınırsız Acil mesajların iletilmesi Sınırsız

TEKLİF AL

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Kasko Teklif Al


KASKO DEĞERİ :
TL

   
?
?


Captcha

İLETİŞİM FORMU

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ